Bitki korumada dünya markası...

Haberler

Rainbow Agro Kuzey Amerika'da Üretimini Kapasitesini Genişletti

25 Mart 2024 Pazartesi

Rainbow Agro Kuzey Amerika'da Üretimini Kapasitesini Genişletti

Rainbow Agro, Houston, Teksas yakınlarındaki faaliyetleriyle şirketin küresel üretim ayak izini genişlettiğini duyurdu. Bu tesis, Rainbow`un İspanya, Arjantin ve Çin`deki tesislerinden oluşan dünya çapındaki ağına katılıyor.

Houston tesisi, herbisit ürünleri için formülasyon ve otomatik paketleme kabiliyeti sağlıyor ve 2022 yılında Apex Ag Chem tarafından yeni inşa edildi. Çok yetenekli bir ekip tarafından yönetilen bu modern ve son derece verimli operasyon, faaliyete geçtiği günden bu yana etkileyici düzeyde kalite ve güvenilirliği güvenli bir şekilde sunduğunu kanıtlamıştır.

Rainbow Kuzey Amerika Genel Müdürü Tom Lyons, "Rainbow`un müşteri ortaklarımıza tedarik zinciri çözümleri sunma konusundaki stratejik tutkusunu göstermekten heyecan duyuyoruz" dedi ve ekledi: "Houston`daki operasyonlar ve ekip, Rainbow`un Kuzey Amerika`da verimli bir üretim ve tedarik zinciri platformu oluşturmaya yönelik ilk adımını temsil ediyor."

Büyüme planları yapan Rainbow Agro, bu ilkbaharda tesisi genişletmeye başlayacak ve bu sayede operasyon alanının boyutunu iki katına çıkaracak ve üretim verimliliği için ek otomasyon sağlayacak.

Haber Resim

Diğer Haberler